Servis Büro Hizmeti

servisburohizmeti

Kağıttan dijital belgelere geçmek, kuruluşlar için daha fazla verimlilik ve üretkenlik sağlar. Ancak şirket içi belge dönüştürme projeleri, maliyeti yükselten ve verimsiz hale getiren birçok faktör barındırır. Personel iş gücü, görüntüleme donanımı ve yazılımını satın alma, bakım masrafları bütçeleri sıkıntıya sokabilir. Profesyonel tarama ekipleri, belge işleme konusunda bilgili endüstri uzmanlarından oluşur. Düzgün analiz ve planlama, akıcı iş süreci sayesinde kağıt belgeleriniz verimli elektronik bilgiler haline gelir.

Kuruluşunuzun belge tarama servis bürosu

Kayıtlarınızı dijital görüntülere dönüştürmeyi düşünüyorsanız, görüntüleme projenizin tüm kapsamını etkin ve uygun maliyetle ele alacak uzmanlığa ve kaynaklara sahip bir belge tarama çözümü sağlayıcıya ihtiyacınız vardır. Uzman tarama servis bürosu, işletmeniz için tam belge tarama ve dönüştürme hizmetleri sunar.

Bu sayede şunları kazanırsınız:

Pahalı tarama donanımı almak zorunda kalmazsınız
İşgücü ve eğitim giderleriniz azalır
Bilgi yönetimi maliyetleriniz düşer
Temel işinize odaklanırsınız

Tarama servis bürosu, acil ve uzun süreli belge görüntüleme ihtiyaçlarınız için anahtar teslimi bir çözüm sunar.

Görüntüleme servis bürosu indeksleme ve veri girişi

İşletmeler çoğu zaman bir belge görüntüleme projesindeki süreçleri hafife alırlar. Doğru indeksleme ve veri girişi olmadan, dijital belgeleri iş akış süreçlerinize dahil etmek mümkün değildir. Belgelerin ilk hazırlık aşamasından nihai biçimlendirilmesine ve dijital resimlerinizin teslim edilmesine kadar, tüm doküman tarama sürecinin sizin için aşağıdaki adımları gerçekleştirilir.

Optik karakter tanıma (OCR)
Görüntü geliştirme
Kalite kontrol
Tarama sonrası güvenli imha
Orijinal belgeleri arşivleme

Yüksek eğitimli görüntüleme teknisyenlerinden oluşan ekip, belge tarama projenizin kişiselleştirilmiş servisle ve ayrıntılı bilgiye dikkatle uygulanmasını sağlar.

 

Detaylı bilgi almak için tıklayın.