Arşiv Tarama

dokumantarama

Türkiye genelinde tarama hizmetleri sunuyoruz. Yatay Yazılım Bilişim  , son on beş yılda 20 yi aşkın şehirde  40 milyon sayfaya ulaşan doküman tarama gerçekleştirmiştir. Yerinde tarama ekipleri, bulunduğunuz bölgede hızlı bir tarama ortamı oluşturabilen hızlı profesyonellerden oluşur.

Çok güvenli tarama imkanı sunmanın yanında, tarama sırasında müşterilerin belgelerine sürekli erişim imkanı sağlanır, bazı müşterilerin belgelerini tesislerinde taramalarını gerektiren gereksinimleri vardır. Bu nedenle, müşterilerimiz için mümkün olduğunca uygun fiyatlı olarak, yerinde belge tarama hizmetini yapılandırdık.

Deneyim

Bulunduğunuz yere tarama hizmetleri getirdiğimizde, kendi dönüştürme merkezlerimizde kullanılan profesyonel nitelikli ekipman, deneyimli personel ve güvenilir süreçleri kullanılır.

Hızlı Dağıtım

Yüksek hacimli yerinde tarama hizmetlerine ihtiyacınız var mı? Eğer öyleyse, Yatay Yazılım size yardımcı olabilir. Çok kısa süreler içinde hazır olabilecek dijital arşivler için, yerinde tarama ekipleri kurduk. Yerinde belge tarama hizmetleri müşterilerimizin denetimlere ve diğer kritik iş ihtiyaçlarına hızlı bir şekilde yanıt vermesine yardımcı olur. Yatay Yazılım Bilişim tarama ekibi birkaç gün içinde kurulumu gerçekleştirir, personel ve ekipman organizasyonunu yapılandırıp taramaya başlar. Bu hizmet hakkında daha fazla bilgi edinmek için Bize Ulaşın.